Доставка та оплата

При оформленні замовлення Ви зможете вибрати один із запропонованих способів доставки

Транспортна

компанія

Вартість доставки для замовлень на суму:

Термін  доставки перевізником

Термін  безкоштовного зберігання на складі перевізника

0,01-2499,99 грн

від 2500 грн

  Нова Пошта

 

При отриманні замовлення по тарифам перевізника

 

 

Безкоштовно*

 

 

1 – 3 дні

5 днів

 

 

 

  • Забрати своє замовлення можна в офісі транспортної компанії у Вашому місті. Для отримання вантажу потрібно пред'явити паспорт (або посвідчення водія) і назвати номер декларації. Перевірити прибуття посилки можна на сайті компанії-перевізника. 
  • Після відправки замовлення всі дані, необхідні для отримання посилки будуть вислані Вам на імейл. Також Ви можете подивитися код посилки через історію своїх замовлень.
  •  *  Безкоштовна доставка не поширюється : на кур'єрську доставку до дверей, а також на такі товари :пакети з липкою стрічкою, котрі були виготовлені за індивідуальними розмірами; холофайбер. 

Умови для Укрпошти

Транспортна компанія

Вартість доставки для замовлень, залежно від суми замовлення:

Термін доставки перевізником

Термін безкоштовного зберігання на складі перевізника

 

 0,01-2499,99

 

від 2500 грн

  Укрпошта

від 30 грн

вартість включається в рахунок і при отриманні посилки оплачувати нічого не потрібно

 

 

Безкоштовно*

3 – 7 днів

3-5 днів

  • Замовлення, відправлені Укрпоштою, приходять на Ваше поштове відділення, після чого листоноша повинен принести вам повідомлення про прибуття посилки. Так само перевірити прибуття посилки можна на сайті Укрпошти за номером, отриманим від нас після відправки замовлення.
  • Після відправки замовлення всі дані, необхідні для отримання посилки будуть вислані Вам на імейл, так само Ви можете подивитися код посилки через історію своїх замовлень.
  • *   Безкоштовна доставка не поширюється : на кур'єрську доставку до дверей, а також на такі товари :пакети з липкою стрічкою, котрі були виготовлені за індивідуальними розмірами; холофайбер.

Інтернет -магазин працює тільки по передплатіПісляплатою (оплата при отриманні) посилки не відправляються.

Рахунок з реквізитами на оплату висилається на імейл після оформлення замовлення на сайті.

Виставлений рахунок дійсний протягом 3 робочих днів. У разі несплати, бронь знімається і товари повертаються на вітрину магазину. Якщо Вам необхідний більш тривалий термін на оплату, зв'яжіться з нами за телефоном 093-63-85-665 або на пошту hobby4you@mail.ru

Відправка здійснюється протягом 1-5 робочих днів з моменту повідомлення про оплату ( повідоміті можна дзвінком по телефону 093-63-85-665 або на пошту hobby4you@mail.ru точно суму оплати, дату оплати,прізвище таномер оплаченого замовлення).

Для Одеси можливий самовивіз з магазину (вул. Новосельського, 66 ), або відправка транспортними компаніями. Замовлення самовивозом так само збираються та доставляються лише після оплати.

Доставку в інші країни ми не здійснюємо.

^Наверх^